Sklep On-Line 1 1
doctorseyes Germany doctorseyes Great Britain doctorseyes USA doctorseyes Spain doctorseyes Czech Republic doctorseyes Benelux doctorseyes Russia doctorseyes Japan

System profesjonalny
Symulator oświetlenia
1
światło
sterowniki
lustra
stabilizatory
rozpieracze
1 Światło skrzydłowe doctorseyes

doctorseyes oferuje także opcjonalne światło skrzydłowe do współpracy z systemem profesjonalnym.
Każde ze skrzydeł posiada 30 ultra jasnych diod LED, które dodają światło z obu stron zapewniając plastyczność zdjęcia frontalnego uzębienia. Dlatego zalecane jest wyłączenie światła kołowego przy robieniu zdjęcia pełnego "uśmiechu".
Światło skrzydłowe zapewnia także dodatkowe światło dla aparatów cyfrowych typu SLR, do których dołączony jest obiektyw o dłuższej ogniskowej ( 100 mm makro ). Dodatkowo światło skrzydłowe jest częścią systemu realtooth do uzyskania szczegółowych zdjęć struktury zębów.


Kliknij przyciski "+ -" po lewej stronie sterownika światła aby zobaczyć jak wyglądają różne tryby oświetlenia systemu kołowo-skrzydłowego doctorseyes.

System doctorseyes jest około 50 razy jaśniejszy od lamy kołowej Nikon SL-1.

System doctorseyes produkuje światło jednolite, ultra jasne, które jest około 50 razy jaśniejsze niż lampa kołowa. Przewagę systemowi doctorseyes zapewniają diody LED, które cechują się wysoką wydajnością, długą żywotnością jak i ekonomiką przez niski pobór prądu. Stała temperatura barwy otrzymanego światła na poziomie 6500° Kelvina jest zbliżona do światła dziennego i umożliwia bardziej neutralną reprodukcję kolorów na zdjęciach. Aby uzyskać tak dobry efekt, do produkcji wykorzystywane są tylko ręcznie wyselekcjonowane diody LED, które mają najwyższe parametry. System doctorseyes jest najbardziej jednorodnym i najmocniejszym systemem oświetlenia obecnie dostępnym na rynku.

teleinfo doctorseyes
2

Zawartość, projekt i układ jest chroniony prawem autorskim © 2000-2010 doctorseyes
Wszystkie prawa zastrzeżone. Domena www.doctorseyes.pl jest własnością firmy
Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o.